Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Okolí > Akce v regionu

Akce v regionu


Předchozí 1

Vavřinecká pouť

Datum konání

Město Náchod a Jan Pazdera vás zvou na Vavřineckou pouť na Masarykovo náměstí v Náchodě. Pouťové atrakce budou v provozu od čtvrtka 6. srpna. V neděli 9. srpna proběhne v kostele sv. Vavřince žehnání chleba při poutní mši svaté.

Více

Josefoff <= VYPRODÁNO (Brutal party and de mysteriis dom Josefov)

Datum konání
Typ

To, že se Brutal Assault přesunuje na rok 2021, již víme => http://bandzone.cz/akce/494451 ... My jsme se ale s tou absolutní pauzou smířit nedokázali, a proto přicházíme s konceptem metalového happeningu v útrobách josefovské pevnosti. Josefoff stojí na myšlence, že vám představíme zajímavá kulturní místa v Josefově a stejně tak vás necháme nahlédnout za oponu Brutalu, kdy vám ukážeme nejen festivalové zázemí, ale v rámci workshopu vám dáme nahlédnout i do zákulisí různých festivalových činností. Pro tento dvoudenní happening s omezenou kapacitou si v kalendáři zaškrtněte datum 7. - 8. 8. 2020. Program by měl začínat až odpoledne - pro pohodový večer odehraje cca šest kapel, zatímco přes den se bude „pochodovat“ Josefovem. Headlinery Josefoffu budou Belphegor, HATE a Tankard, další kapely představíme v polovině července, ale již nyní se těšte na pražské šílence Hentai Corporation a legendární ROOT! Belphegor (Rakousko) www.facebook.com/belphegor TANKARD (Německo) www.facebook.com/tankardofficial HATE (Polsko) www.facebook.com/HATEOFFICIAL Cytotoxin (Německo) www.facebook.com/Cytotoxinmetal GUTALAX www.facebook.com/gutalax.band ROOT www.facebook.com/ROOT-Official-396971113678944 Hentai Corporation www.facebook.com/hentaicorp Dopelord (Polsko) www.facebook.com/Dopelord666 In Twilight's Embrace (Polsko) www.facebook.com/intwilightsembrace Horrible Creatures www.facebook.com/HorribleCreatures DIPHTERIA www.facebook.com/diphteria666 Kandar www.fb.com/kandarsicknhorrorgrindcore Samsara (Slovensko) www.facebook.com/OFFICIALAtmosphericDoom SEVERALS www.facebook.com/svrls Další info brzy, sledujte naše stránky www.brutalassault.cz www.facebook.com/brutalassault.cz Předprodej http://brutalassault.cz/cs/tickets/detail/id/295

Více

Datum konání
Typ

Více

Datum konání
Typ

Více

Folková zahrádka

Datum konání
Typ

Melissa a Due a akustický instrumentální program na zahrádce Nároďáku.

Více

Datum konání
Typ

Více

3. Královéhradecký Master 2020 v šipkách

Místo
Lidická 6, Josefov, 55102 Jaroměř
Datum konání
Typ

Turnaje v moderních šipkách pod záštitou Unie šipkových organizací ČR. Otevřené turnaje krajského významu - regionální turnaj žen, mužů včetně turnajů TOP, dvojic žen a mužů, turnaje mládeže a finále Letního poháru družstev.

Více

Nároďák Power Fest

Datum konání
Typ

Vstupenky k zakoupení: http://www.narodakjaromer.cz/vstupenky/

Více
Předchozí 1